Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V opačném případě stránku zavřete. Více informací.

Chytrá firemní komunikace s Office365

Složka doučené pošty v Office 365 na tabletu a smartphonu

Zůstaňte ve spojení na každém kroku

Aktuální za všech okolností

Office 365 v reálném čase synchronizuje e-maily, kalendáře a kontaktní údaje na všech vašich zařízeních. Ať tedy sáhnete po jakémkoli z nich, budou vaše data vždycky aktuální.

Zjednodušené plánování

Díky sdíleným kalendářům se kdykoli můžete podívat, jestli mají lidé volno nebo naopak hodně práce. Plánování je jednoduché a maximálně bezproblémové, a to odkudkoliv.

Zabezpečte svá mobilní data

Ztratili jste telefon? Není potřeba panikařit. Díky Office 365 můžete svá data na dálku vymazat a ochránit je tak před neoprávněným přístupem.

Zprávy, které nezapadnou

Dejte svým zprávám jedinečný vzhled

Vytvořte si vlastní formát e-mailů. Nejenže budou výraznější, ale pokud do nich vložíte i obrázky, zaručeně na příjemce zapůsobí. Office 365 umožňuje obojí a navíc můžete posílat zprávy velké až 150 MB. S 50GB úložištěm na uživatele si všechny potřebné zprávy a soubory můžete v e-mailové schránce nechat.

Budujte svou značku

Používejte ve svých e-mailových účtech vlastní název domény, aby s každou doručenou zprávou viděl příjemce i název vaší firmy.

Získejte rozšířené možnosti e-mailu

V některých plánech máte dostupné možnosti archivace pro účely právního zjišťování a dodržování předpisů a službu eDiscovery, která slouží k identifikaci, ukládání a analýze dat v rámci firmy.

Přenosný počítač s náhledem e-mailu v Office 365 s vlastním formátováním a obrázkem
Tablet se zobrazenou doručenou poštou Office 365 bez reklam

E-mail bez starostí

Doručená pošta nezahlcená reklamami

Věnujte svůj čas komunikaci a neztrácejte ho správou e-mailových účtů, přemýšlením, jak ochránit svůj e-mail, nebo hledáním zpráv mezi reklamami. Díky zjednodušenému centru pro správu a integrovanému zabezpečení bude správa e-mailů v Office 365 hračkou.

Integrované nástroje pro správu

K centru pro správu, ve kterém můžete nastavovat nové e-maily uživatelů, obnovovat nedávno smazané účty, vytvářet vlastní skripty a dělat spoustu dalších věcí, máte přístup odkudkoliv.

Integrovaná obrana pro zabezpečení

Naše špičková ochrana proti malwaru a antispamové filtry ochrání vaši poštu před všudypřítomnými e-mailovými hrozbami.

© 2016 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.