Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V opačném případě stránku zavřete. Více informací.

SEMINÁŘ EET - ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB ŘÍČANY 29.9.2016

Poradíme Vám daňově i technicky jak na to.

Společně se s RADIUS Říčany jsme pro vás připravili praktický seminář o zavádění elektronické evidence tržeb. Tato povinnost je pro ubytovací a stravovací zařízení od 1.12.2016 a pro maloobchod a velkoobchod od 1.3.2017.

Cílem semináře je poskytnout ucelené informace a odpovědi na nejčastější otázky typu:

  • Mám právě já povinnost EET?
  • Od kdy tuto povinnost mám?
  • Jak budu evidovat tržby?
  • Co musím zařídit?

Seminář bude rozdělen na dvě části, v první  se dozvíte vše o EET z hlediska účetnictví včetně informací  o novelách zákona o dani z příjmu a zákona o DPH, které byly přijaté právě v souvislosti se zavedením EET. Dozvíte se jak si zřídit potřebný přístup na portál E-tržby.

V druhé části vám ukážeme, jakým způsobem to vše zařídit technicky. Budete si moci vyzkoušet jednotlivá řešení na vlastní kůži a tým specialistů bude připraven vám zodpovědět vaše dotazy


Seminář proběhne 29.9.2016 v Kulturním středisku U Labutě, ul. 17. Listopadu 214, Říčany u Prahy. Mapa: zde

Již proběhlo


Získejte kompletní informace o EET

Máte představu o tom, zda se Vás evidence týká, od kdy budete mít povinnost, jak budete tržby evidovat a co vše bude potřeba zařídit? Věděli jste, že pokud příjemcem spropitného je obsluhující personál nepodléhá EET a naopak pokud je příjemcem provozovatel, tak podléhá? A že třeba příjem z nájmu u fyzické osoby není EET, stejně tak příjmy z kapitálového majetku.

Pozor si dejte na pověření jiného poplatníka k evidenci EET, tímto pověřením se nezbavujete odpovědnosti za důsledky spojené s porušením povinností. Hra s ohněm může být i falešná účtenka, která na první pohled bude obsahovat fiskální kód.


Již proběhlo


Střiháme metr do EET semináře! Potkáme se s vámi?

Díky častým dotazů našich zákazníků jsme se rozhodli ve spolupráci s účetní a daňovou firmou RADIUS Říčany pro Vás uspořádat jedinečný seminář o elektronické evidenci tržeb. Cílem semináře je poskytnutí kompletních informací a hlavně podrobného návodu co a do kdy je potřeba zařídit. Jak získat podporu od státu na zavedení evidence, jaké další úspory jsou pro některé podnikatele připravené. Jaké vybavení je vhodné a co dalšího Vám může poskytnout. 


Již proběhlo

© 2016 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.