Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V opačném případě stránku zavřete. Více informací.

Virtuální realita Samsung Gear VR


Na nedávné prezentaci novinek společnosti SAMSUNG jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli nejnovější brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR.

Po nasazení jsme se ocitli ve výtahu připoutaný na kolečkovém křesle. Za námi byl nějaký černošský zřízenec. Otevřely se dveře výtahu a my se ocitly ve staré temné chodě psychiatrické léčebny. Zřízenec s námi projížděl chodbou a několika místnostmi, kde na nás čekali blázni a šílenci. Když s námi po schodech sjel do spodního patra předal nás nějakému doktorovy. Tam jsme zešílely až nám aplikoval nějakou látku do žíly a my se ocitli v kostele. Bylo to pro nás vysvobození a konec virtuálního filmu končí na krásné pláži při západu slunce.


Zde se můžete podívat jak je pro vás testovala naše Terezka.


Na tomto videu je film, který měla puštěný a co jí děsil (-:.


Helma pro virtuální realitu od SAMSUNGu Gear VR je určena pro chytré mobilní telefony Samsung Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+, Note 5 (SM-G930, SM-G935, SM-G920, SM-G925, SM-G928)


© 2016 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.